Özellikler 2

Artık “E-support.pro” ile İşinizi Yönetmek Çok Daha kolay!

Benim Sayfam

Benim Sayfam üzerinden hızlı bir şekilde görevinizi durdurabilir, başlatabilir veya üzerinizdeki görevleri görebilirsiniz. Aynı zamanda günlük çalışma süreni kullanıcıya gösteren panel ve hatırlatmalar kısmı kullanıcı için yeni geliştirilmiş paneller olup kullanıcı için kolaylık sağlar.

Destek Bileti

Destek bileti sayesinde müşterinizde gelen talepleri anında görebilir, önem sırasına göre sıralayabilir ve talebin işlem sürecini takip edebilirsiniz. Müşterileriniz ve çalışanlarınız aralarındaki iletişim bağlantısını talep üzerinden gerçekleştirebilir ve sorunu çözebilirler.

Görev Yönetimi

Görev Yönetimi paneli sayesinde kullanıcı üzerinde bulunan görevleri ve bu görevlere ilişkin ayrıntılı bilgileri; ne zaman başladığı, görevin bağlı olduğu proje, göreve ekli dosya ve yazışmalar gibi, görebilir ve kontrol edebilir.

Kanban

E-support.pro’da bulunan Kanban paneli sayesinde kullanıcı sürekle bırak teknolojisiyle görevlerinin statüsünü kolaylıkla değiştirebilir ve durumlarını görebilirsiniz.

Takvim

Takvim sayesinde kullanıcılar günlük, haftalık hatta aylık planlarını saat

Proje Takvimi

Proje Takvimi sayesinde kullanıcı oluşturduğu projeye bağlı görevlerini bu panel üzerinde takip edebilir.

Hatırlatıcı Yönetimi

Hatırlatıcı Yönetimi sayesinde başka bir program kullanmadan hatırlatma aracını kullanabilirsiniz.

Proje Yönetimi

Proje Yönetimi sayesinde güncel projelerinizi ve ilgili müşterilerinizi görebilirsiniz.

Proje Takvimi

Proje Takvimi sayesinde kullanıcı oluşturduğu projeye bağlı görevlerini bu panel üzerinde takip edebilir.

Masraf Yönetimi

Masraf Yönetimi sayesinde çalışanlarınızın masraflarını kayıt altında tutabilir ve yönetici onayı ile geri dönüşlerini sağlayabilirsiniz.